محل تبلیغات شما

یعنی من کیف می کنم وقتی اتاق همکارمو می بینم که از تمیزی برق می زنه ، کیف می کنم وقتی می بینم دخترعموم اینقد وسوس به خرج می ده که جای وسایلش رو میلیمتری تعیین می کنه ، خوشم میاد وقتی می بینم دوستم هر کدوم از وسایلشو می خواد در کسری از ثانیه پیدا می کنه .من عاشق همه ی آدمای منظمم ، عاشق همه ی ادم هایی که به محیط و وسایلشون اهمیت میدن ، به نظرم این ادم ها دنیا رو جای قشنگ تری برای زندگی می کنن ، به نظرم اگر موفقیت فرمولی داشته باشه قطعا یکی از متغیرهاش نظمه.

با وجود این باورها و این علایق من به شدت آدم شه ایم ، همیشه همین طور بودم . نه اینکه به این مسئله افتخار کنم یا برام مهم نباشه .اتفاقا همیشه درگیری فکریم بوده ، هزاران بار تصمیم گرفتم دیگه از این لحظه تبدیل به یه آدم منظم بشم ، ولی عمر این تصمیم فقط چند ساعت یا گاها چند روزه . ولی تو همون مدت کوتاه هم احساس ارامش می کنم ، گاهی خودم دلداری می دم که شیمی می گه جهان به بی نظمی گرایش داره ، گاهی به خودم می گم بی نظمی هم یه جور سبک زندگیه برای خودش ، گاهی میم گم خوب من نه ذاتا منظمم و نه این طوری تربیت شدم  پس باید خودمو همین طوری که هستم بپذیرم . ولی با همه دلداری ها و توجیح کردن ها بازم نظم برای من یه دغدغه س ، بازم نمی تونم بابت بی نظمیم شرمنده نباشم .

اتاقمو که هفته پیش با وسواس مرتب کرده بودم الان باز شده بازار شام، میز کارم زیر هزاران برگ کاغذ مدفون !!! شده ، وقتی ظهر بر می گردم خونه به خودم می گم امروز به هیچ کاری نرسیدم ، شب می خوام که بخوابم به خودم می گم امروز هیچکاری نکردم و به هیچی نرسیدم .

از قفسه کتاب هام یه کتاب برداشتم به اسم انضباط شخصی در ده روز ، یه دور دیگه خونده بودمش  سالها پیش وقتی که دانشجو بودم .نمی دونم چی می گفت و چقدر تاثیر داشت ولی تو این شرایط من چاره ای ندارم جز اینکه امیدوار باشم این کتاب می تونه کمک کننده باشه

دویست و پانزده : سرگذشت یک ندیمه

دویست و سیزده : گزینه ب

دویست و یازده : به احترام نظم و ادم های منظم

، ,یه ,ولی ,گم ,کنم ,بی ,می گم ,می بینم ,به خودم ,می کنم ,خودم می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزهایمان تا یکی شدن...